Neporiadok pri kontajneroch

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení
meno
Frantisek 23. októbra 2018

Neustaly neporiadok pri obchodnom dome na zapade(texon) vacsina prevadzok nema svoje kontajnery na odpap a trebalo by vacsiu nadobu na sklo

29. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň František,

ďakujeme za podnet.
Osobne som kontaktovala majiteľa Texon spol s r.o., ktorý to bol ihneď skontrolovať a upozorniť prevádzky, aby zamedzili vzniku takejto skládky, za čo mu patrí poďakovanie. Všetky fľaše s kartóny sú preč.
Pneumatiky a to čo tam ostalo - viď fotografia - nepochádza z Texonu.
Prosím Vás, ak viete o tom, kto to spôsobil, napíšte mi na prednosta@levoca.sk, ďakujem vopred!
S úctou,

JUDr. Babejová Lucia
prednostka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.