Kôš ku chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Uzavretý

Vážené vedenie mesta, chceme vas poprosiť, aby ste kôš, ktorý je za bytovým domom Rozvoj 30 presunuli dopredu. Deti, mládež ale ja dospelí, cestujúci zo stanice nam znečisťujú verejnú zeleň papierikmy z čokolád, cukríkov, plechovkami, vreckovkami, špakmi a pod. Denno denne treba zbierať ak chceme mať čisto. Možno kôš pri chodníku ich motivuje. Ďakujeme

29. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Tomáš,

Ďakujeme za podnet. Tieto koše boli na danom mieste umiestnené v rámci projektu ako aj osadené lavičky, ktoré sú tam. Musíme ho ponechať na pôvodnom mieste, nakoľko plní funkciu pre ľudí, ktorí oddychujú na lavičkách.
V úseku od autobusovej stanice smerom do mesta okolo štátnej polície majú občania niekoľko možností vyhodiť drobný odpad do košov, ktoré lemujú túto cestu.

S úctou,

JUDr. Babejová Lucia
prednostka
29. október 2018

Tomáš

veď to, ale bordel je pred našu bytovku. Mozem sa opytat byvate v dome ci bytovke?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.