Nekvalitná stavebná práca - reklamácia

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení
meno
Mgr.Matúš Tarauta 15. novembra 2018

Pred pár týždňami tam robotníci kopali a niečo kládli do zeme

Opadavajúca dlažba a obrubníky, nijako nezarovnaná zem po zásype, čoho výsledkom je navršená zemina v pohybe chodcov, porozhadzované kamene

Kto robil stavebný dohľad..? toto je na reklamáciu

17. november 2018

Mgr. Matúš Taratuta

kovová výstuž/prút trčiaci zo zeme, na svahu k Poľskej bráne
04. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Mgr. Taratuta,

ďakujeme za podnet. Vaše návrhy sú vyriešené. Tabuľka o monitorovaní priestoru bude rovnako dnes vymenená. Pevne verím, že ju sprejeri tentokrát nechajú na pokoji.

S úctou,

JUDr. Babejová Lucia
prednostka
05. december 2018

Mgr.Matúš Tarauta

výstuž trčiaca zo zeme na svahu tam stále je, hrozí zakopnutie a pád
07. december 2018

Mgr.Matúš Tarauta

Bolo by férové voči obyvateľom mesta, aby zaznelo vyjadrenie stavebného (potažmo investičného) oddelenia, prečo bol priestor v takomto stave schválený a prijatý..?
10. december 2018

Odkaz pre starostu

Aktualizácia podnetu bola opätovne preposlaná samospráve hneď po Vašom upozornení.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania