Námestie Majstra Pavla-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený

Nefunkčné osvetlenie v mestskom parku.

22. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Vo vami uvedenom prípade sa nejedná o poruchu. Osvetlenie bolo účelovo vypnuté z vytvorenia lepších svetelných podmienok pre inštaláciu vianočnej výzdoby (anjelov, ktorí sa nachádzajú v blízkosti stĺpov verejného osvetlenia). Po demontáži vianočnej výzdoby budú svietidlá verejného osvetlenia opätovne uvedené do prevádzky.


Ing. Marek Krajňák, PhD.
vedúci oddelenia verejného osvetlenia a občianskej vybavenosti
22. január 2019

Jozef Kvasňák

Tak potom beriem späť svoj podnet. Ďakujem za vysvetlenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania