Sídlisko pri prameni-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Milan Rusina 01. februára 2019

Dlhodobý problém s parkovaním pred obchodom pričom vzadu je parkovisko. Taktiez mame poziadavku na kamerovy system kedze tu bývaju starsi ludia a nevidiaci obcania.

21. február 2019

Odpoveď samosprávy

Mestská polícia na základe zverejnených skutočnosti o parkovaní vozidiel na chodníku na sídl. Pri prameni vykonávala opakované kontroly v uvedenej lokalite, kde v čase týchto kontrol nebolo hliadkou mestskej polície zaznamenané takéto parkovanie na chodníku. Zároveň boli na uvedenú skutočnosť upozornený majitelia taxislužby, ktorý uviedli, že poučili všetkých vodičov na zákaz parkovania na chodníkoch, ako bolo zrejme z fotografií v sťažnosti. V prípade opakovaného porušenia tohto zákazu budú vodiči sankcionovaný v zmysle zákona o priestupkoch.


Mestská polícia Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania