Rozvoj-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený
meno
Tomáš 26. februára 2019

Dobrý deň, bolo by možné umiestniť kontajner ku chodníku na betónové tvárnice? Ako vidíte sú tam vyjazdené koľaje od nakladneho auta na tráve a od blata je aj chodník. Zároveň by občania nehádzali odpad po zemi, ale do koša. A počas daždivých dni by sme nemuseli chodiť po blate, keď ideme vyhodiť odpad.

14. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.