Námestie Majstra Pavla-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený

Chcel by som upozorniť na to či by sa do budúcna nedalo nájsť vhodnejšie miesto na umiestnenie "politických reklám". Uvedomujem si že mesto musí zabezpečiť takýto priestor ale prečo je to v blízkosti historických pamiatok na ktoré sa chodia ľudia pozerať z celého sveta. Keď sem príde turista istotne si chce spraviť aj nejakú vlastnú fotografiu celej historickej budovy a tam je umiestnený nevhodný element. Keď som pred časom žiadal premiestnenie týchto "vylepnych miest " na sídlisku Západ II. a nič ste nespravili tak aspoň tento krát nápravné kroky v piatkovej zóne. Ďakujem

29. marec 2019

Eka Balašková

Takto umiestnená reklama môže spôsobovať problémy aj nevidiacim chodcom. Tých je v LE dosť na to, aby sa s nimi rátalo.
04. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Vážený pán Kvasňák,

umiestnenie panelov na volebnú kampaň v súvislosti s tohtoročnými voľbami je na Námestí Majstra Pavla neobvyklé a je prispôsobené pravidlám cestnej premávky upraveným z dôvodu prebiehajúcej rekonštrukcie námestia.
Obvyklým miestom je priestor na okraji cesty medzi mestským úradom a Bazilikou Sv. Jakuba.
Takže pri ďalších voľbách už nebudú panely na volebnú kampaň umiestnené tak, ako ich zachytáva Vaša fotografia.

Ing. Jarmila Lisoňová
vedúca OaVP MÚ Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.