Za sedriou-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený
meno
Slávka 13. apríla 2019

Dobrý deň,
obraciam sa na Vás s požiadavkou o premiestnenie-zrušenie kontajnera pri obytných domoch na staré šatstvo. Uprataním sa problém nevyriešil a ďalej pretrváva znečistenie - výskyt hlodavcov.

03. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Mestská polícia v danej veci monitoruje pri obchádzkovej službe kontajnery na zber šatstva na ulici Za sedriou ako aj v ďalších lokalitách, kde sa nepodarilo zistiť pôvodcu znečistenia, v prípade spozorovania takéhoto protiprávneho konania – znečisťovania verejného priestranstva môžete túto skutočnosť bezprostredne nahlásiť priamo hliadke mestskej polície na t.č. 0911 151 159.

Mestská polícia Levoča
06. júl 2019

Slávka

Za sedriou-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Po tretí raz Vás žiadam o odstránenie kontajnera na použité oblečenie pri obytnom dome. Ani po vyprazdneni nenastala náprava. Oblečenie je stále porozhadzované. Neprajem si ho pred domom. Ďakujem.
06. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.