Jána Francisciho-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení
meno
Marta Kovácsová 24. mája 2019

Schody pri bytovom dome Francisciho 30 sú značne poškodené. Poškodené sú už skoro rok a bolo by vhodné ich opraviť, pretože sa to čím ďalej tak viac zhoršuje.

29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Predmetné schodisko bude predmetom komplexnej opravy v horizonte niekoľkých týždňov.

Kto? Technické služby mesta Levoča
Kedy? mesiac

Technické služby mesta Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania