Prešovská-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení

Rozbitá dlažba pri hlavnom vchode na cintorín.

19. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Technické služby ako správca cintorína majú snahu projekčne pripraviť vstupnú časť cintorína a následne v roku 2020 po zabezpečení finančného krytia zo strany zriaďovateľa pristúpiť k oprave predmetnej časti.
Kedy? rok 2020

Technické služby mesta Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.