Hradby-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený

Prepadajúca sa zámková dlažba na Serpentínach. Je to dôsledok po prekopavke ktorá sa tam vykonala minulý rok. Myslím že mesto má nárok na reklamáciu vykonaných prác.

25. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania