Hradby-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený
meno
Lucia 18. júna 2019

Dobry den.chcela som sa opytat na moznu rekonstrukciu chodnika medzi hradbami a chodnikom serpentiny.chodim z tade skoro kazdy den s detmi a vytlacit alebo zist dole s kocikom tym.chodinkom kde su kocky je doslova boj a strach.X krat sa zaseknu kolieska kocika medzi špary kociek su tam kamienky na ktorych sa nenormalne šmyka clovek musi davat nenormlany pozor aby sa nesmykol aj s kocikom dole kopcom urcite to neni len moj.pripad ale vacsiny mamiciek ktore odtial pravidelne chodia.. urobit nejake plytsie schody na boku cesty s najazdom pre kociky by nebolo zle naozaj je to tazko prechodne nielen pre mamicky s detmi ale aj pre starsich ludi..takztiez opravit obrubnik pred Gymnazialnym kostolom je rozbity a je tam rigoľ..

04. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
11. január 2021

Jozef Kvasňák

Žiacka-chodník-bariérový

Dobrý deň prajem.
Chcel by som požiadať o naplánované investičnej akcie rekonštrukciu chodníka. Aktuálne chodník je ťažko prejazdný s kočíkom. Vhodné by bolo daný úsek rozdeliť na strany. Na jednej strane by bolo schodisko a druhej strane bez schodiská vhodná pre jazdu kočíkom. Ďakujem za prečítanie.
11. január 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania