Kláštorská-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Lucia 17. júna 2019

Na Klastorskej ulici pred velkou branou gymnazia su dve velke diery v chodniku pred nedavnom sa robil novy asfalt na casti chodnika nemohol sa urobit rovno cely chodnik novy? Za kazdy raz tie vytlky treba obchadzat cez tie poodsuvane kocky z ktorych je urobeny najazd pre auta do arealu skoly..

04. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Výtlk bol opravený

Technické služby mesta Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania