Popradská cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Roman 26. júla 2019

Rozbité črepiny sú na krajnici cesty za benzínpumpou Shell asi 100metrov smerom do Levoče, ked sa ide z Popradu. Črepiny sú zlé pre cyklistov, lebo cyklisti jazdia popri krajnici a môžu dostať defekt a aj pre zvieratá, môže im sklo vojsť do labky. Ďakujem

31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Rozbité črepiny boli dňa 30. a 31. 07. 2019 z Popradskej cesty odstránené.

S pozdravom

Ing. Jarmila Lisoňová, vedúca OaVP Mestského úradu Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.