Sídlisko pri prameni-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení

Neopravený chodník z oboch strán bytovky Smaragd, ktorý už pomaly bude potrebné kosiť. Zo severnej strany urobený schodík robí bariéru pre vozík. V bytovke žijú aj ZŤP.

21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Zlý technický stav chodníkov na Sídlisku pri prameni si uvedomujeme, a preto sme zaradili uvedenú lokalitu do návrhu plánu opráv a údržby chodníkov pre rok 2020. Konkrétne sa jedná o I. etapu – pred bytovými domami č. 19 až 33. Termín samotnej realizácie závisí od zabezpečenia finančných prostriedkov na uvedenú stavbu.

Technické služby mesta Levoča

Technické služby mesta Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania