Sídlisko pri prameni-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Ľudmila 27. augusta 2019

Takto sa parkuje na našich chodníkoch a trávnikoch - dňa 24.08.2019, čas 9.15 hod.

28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Ahoj Ľudmila, ďakujeme za podnet a vec doriešime v dohľadnej dobe.
Prajem pekný deň.

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča
09. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v mesiaci september bol kontaktovaný majiteľ vozidla, ktorý uviedol, že nakoľko viezol pre svojho nevidiaceho syna klavír, ktorý bol značne ťažký, z uvedeného dôvodu zašiel s vozidlom čo najbližšie k miestu, kde ho potreboval zložiť. Majiteľ vozidla bol zároveň upozornený, že parkovaním na chodníku a mestskej zeleni sa dopustil dopravného priestupku v zmysle § 25, ods.1, písm. q,s) zák.8/2009 Z.z. o cestnej premávke, ale vzhľadom na vyššie uvedené skutočnosti bol vyriešený v zmysle § 84, ods.2 Zák.372/1990 Zb. a to samotným prejednaním priestupku.
Prajem pekný deň

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania