Námestie Majstra Pavla-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Sebastián 09. septembra 2019

Dobrý deň, na Námestí Majstra Pavla pri reštaurácii Slovenka sa nachádza poškodený kanalizačný poklop. Hlavne pre deti môže byť nebezpečným.

23. október 2019

Eva

ujovi sa stalo, že išiel s francúzskou bralou a skoro sa prizabil, keď mu vletela do tej diery :(
23. január 2020

Odpoveď samosprávy

Poklop bol vymenený

TS Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.