Sídlisko pri prameni-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený

Vozidlo uz stoji mesiac bez ECV a ma neplatnu TK.

19. september 2019

Tomáš

neplatna TK
27. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet . Majiteľovi vozidla už bola zaslaná výzva na odstránenie dlhodobo stojacieho motorového vozidla.
Kto? mestská polícia

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča
25. október 2019

Tomáš

Auto stale blokuje parkovacie miesto. Bol upovedomeny aj Okresný úrad odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií? Ake je riešenie?
09. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v mesiaci november bol vrak vozidla po riešení s majiteľom odstránený. Jednalo sa o vozidlo, ktoré majiteľ dočasne vyradil z premávky na pozemných komunikáciach. Majiteľ bol poučený, že vozidlo dočasné vyradené z premávky sa nemôže využívať na pozemných komunikáciach, t. j. ani parkovať na verejných parkoviskách.
Vraky motorových vozidiel mestská polícia zisťuje a rieši priebežne, kde sa ale chceme poďakovať za každý včasný podnet od občanov, ktorý dokáže čas riešenia skrátiť.

S pozdravom

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.