Sídlisko pri prameni-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený

poškodená hombalka

23. september 2019

Tomáš

už aj hombalka
27. september 2019

Tomáš

Opravené. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania