Závada-MHD-meškanie spojov

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení
meno
Paulína Petkacova 09. októbra 2019

Dobrý deň,
obraciam sa na Vás z dôvodu vynechávania verejnej dopravy na trase Levoča-Závada a späť. Minulý týždeň dvakrát a dnes (8.10.2018) znova v ranných hodinách neprišiel autobus. V mene obyvateľov (pracujúcich aj žiakov a študentov) by som vás rada poprosila o čo najrýchlejšie riešenie problému, nakoľko viacerým občanom týmto vznikajú nepríjemné následky (najmä finančné - keďže veľakrát nie je iná možnosť ako privolanie taxíka či iného náhradného odvozu). Neviem, kto je za vzniknutú situáciu priamo zodpovedný, no najmä dovoz školopovinných žiakov do miesta ich povinnej školskej dochádzky by malo zabezpečovať mesto. Vopred ďakujem za pomoc a prípadnú odpoveď na p.petkacova@gmail.com.
S pozdravom
Paulína Petkáčová

22. október 2019

Odpoveď samosprávy

Slovenská autobusová doprava Poprad, akciová spoločnosť
Wolkerova 466
058 49 Poprad

Ďakujeme za Váš podnet zo dňa 14.10.2019 a zároveň si dovoľujeme Vás informovať:
Uvedený podnet bol už telefonicky konzultovaný s našim vedením spoločnosti Mgr. Mariannou Krajčovou Gočovou, dispečerským pracoviskom v Levoči a Vašim zástupcom primátora Miroslavom Čurillom.
Daná situácia nás skutočne mrzí. Našou snahou je zabezpečiť náhradu uvedeného spoja najlepšie ako je možné. V súčasnej dobe je pokles vodičov z dôvodu dlhodobej PN a preto dispečerské pracovisko ako náhradu vykrýva inými spojmi.
Na zabezpečenie uvedeného spoja sa intenzívne pracuje a snažíme sa, aby jeho obnova bola realizovaná čo v najkratšom možnom čase.
Za nepríjemností, ktoré boli spôsobené našou spoločnosťou sa ospravedlňujeme.
S pozdravom

Jana Fábryová

Mgr. Zuzana Beregházyová, odd. CRaRM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.