Pod vinicou-dlhodobo odstavené vozidlá-zahraničné vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený

dlhodobo stojaci vrak

28. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 16.12.2019 hliadka mestskej polície kontaktovala matku majiteľa vozidla, ktorá dala prísľub, že vozidlo bude do konca mesiaca december odstránené z verejného priestranstva.
O vyriešení podnetu budeme informovať.
S pozdravom

Mgr.Peter Petruška
poverený vedením mestskej polície
31. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dlhodobo stojace MV Peugeot bolo odstránené z verejného priestranstva na ul. Pod vinicou dňa 30.12.2019.
S pozdravom

Mgr. Peter Petruška
poverený vedením mestskej polície

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.