Dlhá-dopravné zrkadlo-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený

Vypadnuté zrkadlo

01. január 2020

Tomáš

Zrkadlo je na zemi.
19. január 2020

Tomáš

opravene ale stare zrkadlo ostalo na zemi
19. január 2020

Tomáš

stare zrkadlo ostalo
23. január 2020

Odpoveď samosprávy

Zrkadlo je vymenené a staré odpratané

TS Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.