Jána Francisciho-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Dominik 22. januára 2020

Parkovisko alebo vrakovisko?

23. január 2020

Tomáš

Treba pofotit aj znamky STK a EK da sa vypatrat potom ECV.
28. január 2020

Dominik

Dlhodobo odstavene...
03. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 21.01.2020 hod. hliadka mestskej polície zdokumentovala Vami pridané motorové vozidla a zároveň zistila majiteľov, ktorý boli vyzvaný k odstráneniu týchto vozidiel, jedno z vozidiel pridaných dňa 20.01.2020 už bolo v riešení a vozidla pridané dňa 28.01.2020 sú v riešení aj v spolupráci s OO PZ v Levoči.
O vyriešení podnetu budeme informovať.
S pozdravom

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča
12. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vozidla Škoda Felícia a Volkswagen Golf boli odstránené z verejného priestranstva začiatkom mesiaca február, vozidlo Škoda Fabia žltej farby rieši vo svojej kompetencií OO PZ v Levoči.
Vozidlo Peugeot striebornej farby z EČV ČR nie je vrak, iba dlhodobo stojace mot. vozidlo z dôvodu, že majiteľ vozidla pracuje v Rakúsku.

S pozdravom

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča
22. máj 2020

Dominik

Situácia sa neustále opakuje, dve vozidlá sa odstránia, ďalšie pribudnú.
Strieborný Ford KE.....(vrak). Zelený Seat LE.....(vrak vedľa žltej Fabie) a Červený Fiat LE.....sú ako krčmy na kolesách, slúžia na požívanie alkoholu...
Strieborný Peugeot, ktorý podľa vás nieje vrak, sa už pomaly rozsypáva...
Takéto obsadenie parkovacích miest navádza tunajších obyvateľov k parkovaniu na tráve, blokovaniu chodníkov a rôznych iných kreácií...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania