Bottova-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Anna 17. februára 2020

Nezmyselné a drzé parkovanie ,keďže popri ceste je možnosť parkovať.Dennodenne ničenie trávnatej plochy medzi bytovkami 14 a 16

18. február 2020

Tomáš

A nie je tam nejaka cesta k domu?
19. február 2020

Anna

Celý pozemok je mestský .Prístupová cesta k žiadnemu domu tam nieje .Je tam prístupová cesta k garažam ,ale tá je poza bytovku č 14 Ten dom má prístup z Vysokej ulice. Vam p. Tomáš príde takéto ničenie zelene v poriadku ? Nesmie sa bezdôvodne jazdiť po trávnatej ploche a parkovať na trávniku taktiež nie
22. február 2020

Tomáš

Nepride mi to normalne, ale vyzera to ze to niekto pouziva deno denne.Treba volat mestsku policiu je to na pokutu. A vinník by mal dať trávnik do pôvodného stavu.
04. marec 2020

Marek

Že volat mestskú policiu? A co urobi.? Ze da pokutu? To by som chcel vidiet.. Celkovo v celom meste a hlavne v centre mesta si ľudia parkuju ako im pride.. Ci je zákaz alebo nie a mestská polícia nerobi nic.. A ked ide riešiť nejaky priestupok tak len tak na oko lebo každý sa z každým pozná.. Proste v našom meste je zbytočne mestská polícia.. Moj nazor..
04. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Na základe Vášho podnetu bolo v následujúci deň vykonané šetrenie, kde bol stavebník, ktorý realizuje uvedenú stavbu, skontrolovaný vo veci záberu verejného priestranstva stavebným materiálom a zariadením /miešačkou/, kde stavebník mal uvedené veci v poriadku.
Taktiež bol informovaný, aby prístupovú cestu, ktorú poškodil pri dovoze materiálu, upravil do pôvodného stavu, čo pri následnej kontrole dňa 24.2.2020 už bolo zrealizované, viď priložené foto. Na uvedenom verejnom priestranstve sa už dlhodobo nachádza prístupová cesta ku garážiam, čo je zreteľné z priložených fotografií.
Stav verejného priestranstva a trávnaté plochy na ul. Bottová bude mestská polícia naďalej monitorovať a prípadné porušenie dopravných predpisov riešiť v priestupkovom konaní.
S pozdravom

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.