Jozefa Czauczika-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Jozef 19. februára 2020

Vyjazdené koľaje od motorového vozidla na trávnatej ploche pred obytným domov J. Czauczika 6. Zrejme cesty a "chodníky" na sídlisku Západ vodičom nestačia. Na sídlisku sa stráca zeleň!!!!! Dokedy sa bude tento priestupok zo strany vodičov tolerovať?

04. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Mestská polícia po obdržaní podnetu prezrela kamerový záznam z danej lokality, kde kamerou bol zachytený Vami zdokumentovaný priestupok - jazda po zeleni.
Vodič vozidla bol následne predvolaný na oddelenie mestskej polície za účelom prejednania priestupku, kde zároveň dostal aj povinnosť uviesť priestranstvo do pôvodného stavu.
V súčasnej dobe už sú vyjazdené koľaje na trávnatej ploche odstránené a operátory kamerového systému i hliadky mestskej polície pri svojej činnosti vykonávajú monitoring poškodzovania verejnej zelene.
S pozdravom

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.