Okružná-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený
meno
Peter K. 10. marca 2020

Dobrý deň.

Poprosíme o opravu výtlku na Okružnej ulici - križovatka /pri dome č. 18/. Výtlk sa musí obchádzať a zužuje i tak úzky prechod cesty.

Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania