Novoveská cesta-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený

prosim ocistit okraje chodnika

19. apríl 2020

Marek

To je pravda.. Technicke služby toto vsetko by mali zabezpečiť... Ale nestihaju proste.. A ked mame tu aj VPP pod vedenim alebo dozorom nejakeho miništranta, alebo niekoho kto si mysli ze vie čo robí tak sa nedočkame vycistenia takých častí akych momentálne poukazujete.. A viete prečo? VPP teda jeho pracovníci ak nieco robia tak je to tak ze traja robia a zbytok sa vykecava medzi sebou alebo s dozorom ( koordinátorom).. Ďalší ľudia ktorý by mali byt preškoleny a nasledovne pod dozorom rešpektovanej osoby.. Moj nazor..
04. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za podnet.
Chodník bol vyčistený.

Technické služby mesta Levoča
04. máj 2020

Tomáš

Super Dakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania