Jána Francisciho-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Obcan 24. apríla 2020

Na ul. Francisciho je dlhodobejšie nefunkčné verejné osvetlenie v počte 2.Je možné to odstrániť, ďakujem

28. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za podnet.
Poruchu na verejnom osvetlení sme odstránili.

Technické služby mesta Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania