Športovcov-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Uzavretý
meno
Frantisek Brincko 25. apríla 2020

Kontajnery nevyprazdnene od minulého roku.

09. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Brincko,

ďakujeme za Váš podnet. Radi by sme upriamili Vašu pozornosť na fakt, že kontajnery na šatstvo nie sú v správe mesta, ani Technických služieb mesta Levoča. V prípade, že sa neporiadok okolo kontajnerov na šatstvo bude opakovať, kontaktujte prosím pána Ludvika, t.č.: 0919 064 736. Ďakujeme za porozumenie!
S úctou,
Kto? samostatný subjekt mimo Mestského úradu
Kedy? okamžite

Lucia Babejová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.