Pri podkove-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení

Dlhodobe statie, aj napriek znacke.

25. máj 2020

Marek

Ďalší príklad kde naša Mestská policia nevykonáva to čo ma...
04. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za podnet. V deň pridania Vášho príspevku bola na mieste vykonaná kontrola, pri ktorej hliadka mestskej polície zistila majiteľov parkujúcich vozidiel, ktorý boli na mieste vyriešený v zmysle zákona o priestupkoch a vozidla boli preparkované. V jednom prípade vozidlo nebolo odstránené, nakoľko pre poruchu odpruženia nie je možná jazda s týmto vozidlom. V uvedenej lokalite je vykonávaná v súčasnosti pravidelná kontrola nerešpektovania dopravného značenia a prípadné porušenia zákazu státia riešené uložením sankcie.
V dohľadnej dobe bude nepojazdné vozidlo z daného úseku odstránené.

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča
04. jún 2020

Marek

Tak toto je ale zavádzanie občanov a ľudí ktorý toto čítajú... X krat prejdem cez den tym úsekom tak ako dnes a boli tak auta zaparkované aj niekoľko hodín..
17. jún 2020

Ja

Aj ja tam parkujem. Nedostatok park.miest a obojstranny zakaz, to nie je riesenie situacie. Cesta je dost siroka... smerom k lidlu je po pravej strane chodnik, ale spusta ludi chodi po ceste, toto nevadi nikomu? Ovce, co nevedia pouzit chodnik. Auta tam zavadzaju komu? Nech MP pozera aj na spravanie chodcov. To iste plati pre cyklistov v smere na Lev.Dolinu. Chodnik nevyuzivaju, ale zavadzaju na ceste. Oni nemusia pouzivat cyklochodnik? Treba pozerat na vec z viacerych uhlov....

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania