Nový dvor-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený
meno
Kristína 12. júna 2020

Dlhé roky pretrvávajúci problém s rozbitou cestou, hotový tankodrom, po celej ulici Nový Dvor. Strašne veľké diery a výmole na celej ceste.
Ľudia stade chodia dennodenne do prace autami, ktoré sa ničia kvôli ceste.
Urgentný stav.

07. január 2021

Števka

Dobrý deň ,

som študentkou medicíny , chodievam tam denno denne k babke a nemôžem sa na to pozerať , ako to tam vyzerá. Rozbitá celá cest , deti sa tam nemôžu poriadne bicyklovať , korčuľovať a tobôž nie kolobežkovať. Ani behať sa po nej nedá pretože decko sa hneď potkne. Starý človek už dupľom nemôže prejsť po tej rozbitej ceste. Preto žiadam pána primátora (bol tam keď bolo treba voliť, videl ako to tam vyzerá ) aby to dal čo v najkratšom čase do poriadku. Písalo sa mu , odpoveď bola , že to posunie na VÚC. No obyvatelia čakajú a nejak sa s tým nič nedeje. Takže preto pekne prosím aby sa s tým niečo začalo robiť ! Nepridávam fotku tejto cesty pretože pán primátor dobre vie v akom stave je cesta.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.