Popradská cesta-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Ján Bartko 19. júna 2020

Upchatá kanalizácia na moste pri Lidli ktorá ohrozuje chodcov a vodičov, keďže pri bežnej rýchlosti sa dosť často stáva že oproti idúce auto ospliecha auto oproti a znemožní výhľad na cestu na ktorej je hneď v tomto úseku prechod pre chodcov. Je potrebné aspoň raz za mesiac tieto odtoky vody vyčistiť.

23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujem za podnet.
Technické služby mesta Levoča oslovili správcu komunikácie. Po miestnej obhliadke, ktorá sa uskutočnila dňa 22.6.2020 zúčastnení prijali opatrenia. Dňa 23.6. správca komunikácie Slovenská správa ciest začala s komplexným čistením kanalizačných vpustí na celom úseku komunikácie v meste Levoča.
Kto? Slovenská správa ciest

Lucia Babejová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania