Sadová-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený

Nádoby na zber šatstva očividne nikto nevyberá. Sú preplnené ovešané handrami. Ak skutočne prestali slúžiť pôvodnému účelu prosím odstrániť, alebo zadať kompetentním pravidelne vyberanie.

23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet.
Kontajner na šatstvo mesto Levoča nemá v správe. Ani Technické služby. Posielam Vám číslo na pána Ludvika: 0919 064 736, ktorý ho spravuje.
Ďakujem za porozumenie!

Lucia Babejová
23. jún 2020

M4tte0

Dotyčný pán odpovedal, že koše pravidelne vyberajú.
Vyskytuje sa tu však vandalizmus. Šatstvo je rozvláčané hore dolu po okolí.
24. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Môžete rovnako ako my apelovať na správcu, pána Ludvika, aby kontajnery na šatstvo vyprázdňoval častejšie. Iný spôsob nevidím, iba ak úplné odstránenie kontajnerov.
Kto? Ludvik

Lucia Babejová
27. jún 2020

Tomáš

A co tak zrusit tie kose ak ich majitel nedodrzuje pravidla, ktore mu stanovilo mesto, kto tieto koše vlastne povolil?
29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v druhej vete ako návrh píšem: Iný spôsob nevidím, iba ak úplné odstránenie kontajnerov.
Samozrejme, že aj to je možnosť. Ale potom predpokladám ďalší podnet na Odkaz pre starostu so znením. "Chýbajúce kontajnery na šatstvo na ulici Sadovej- prosím doplniť."

Aby sme boli spravodliví a zobrali do úvahy názor väčšiny, pripravím dotazník pre obyvateľov ulice Sadovej, Športovcov, Ovocinárskej, Lúčnej, Lesnej, Vodárenskej, aby v určenom čase mohli vyjadriť svoj názor, a následne jednoduchou väčšinou hlasov zistíme výsledok. Súhlasíte?

Lucia Babejová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.