Rozvoj-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený

Aspon 2x ročne treba precistit kanalove vpuste. Počas búrky tečie voda po ceste.

18. júl 2020

Jozef Kvasňák

Ak sa bude realizovať pravidelné čistenie kanalovych vstupov chcem dať do pozornosti kanalový vstup na ulici Francisciho na ceste za kotolňu sídlisku Západ II.
19. júl 2021

Tomáš

Rozvoj-Verejný poriadok-iné

Upchaté kanály, ako každý rok nemá kto vyčistiť a potom voda tečie po ceste.
19. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania