Levočská Dolina-chýbajúci cestovný poriadok na zastávke

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení
meno
Jozef Kvasňák 13. júla 2020

Chcel by som nahlásiť chýbajúci cestovny poriadok v autobusovej zastávke na Levočskej Doline. Tento problém nespada priamo pod kompetenciu mesta ale môže túto informáciu posunúť na kompetentné miesta.

21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Problém bol vyriešený.

Mgr. Kamil Tomáškovič
02. august 2020

Jozef Kvasňák

Niektorí ľudia sú fakt na hlavu. Mesto zabezpečí cestovný poriadok a potom ho zase niekto strhne.
04. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania