Levočské kúpele-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený

Značka ktorá označuje začiatok nového cyklistického chodníka si len tak leží v tráve:)

01. august 2020

Jozef Kvasňák

Dopravné značenie bolo osadené na pôvodné miesto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania