Sadová-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení
meno
Vladimír sklamaný občan 14. augusta 2020

Chcel by som upozorniť na nebezpečný výtlk na konci Sadovej ulice pri štadióne. Cesta je rok po rekonštrukcii. Možno sa to dá reklamovať.

27. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za podnet.
Výtlk bude opravený v rámci jesennej údržby miestnych komunikácií.

Technické služby mesta Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.