Hradby-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení
meno
Adriana 16. augusta 2020

Pocas prechadzky som objavila ciermu skladku odpadu (nabytok-sedacia suprava a koberce) vyhodene do medze na ulici Hradby. Ak je to mozne , prosim o napravu. V blizkosti je aj kamera mestskej policie, tak snad moze byt uzitocne video z tejto kamery.

21. august 2020

Marek

🤦‍♂️ Že kamera? Aaaale tie kamery predsa nevidia co maju tak budme realisti.. Čierne skladky su.. Boli.. Aj budu..
04. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
čierna skládka je v štádiu riešenia.

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča
05. február 2021

Matej

Hradby-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Dobrý deň. Na ulici Hradby vznikla táto čierna skládka. V podstate celý kopec tejto ulice až po prístupovú cestu na sidl. Západ (nad ulicou Predmestie) je plný odpadkov, plastových vriec od odpadkov. Tak isto okolo altánku v parku Shiessplatz je veľmi veľa odpadkov (plasty, fľaše od alkoholu). Ktovie koľko je ešte takýchto skládok.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.