Železničný riadok-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený

Takto niektorí občania riešia zbavovanie sa odpadu. Odpad nie je roztriedeny bol tam plast, sklo, tetrapak. Uz ked ho dali na verejne priestranstvo mohli aspon roztriedit.

04. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pri následnej kontrole hliadky mestskej polície po pridaní príspevku sa odpad na mieste už nenachádzal, nepodarilo sa zistiť pôvodcu.

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča
06. september 2020

Tomáš

Asi TSmL odstranili spolu s košom. Niektore koše hlavne pri bytovkach by ste tiež mali porušiť, obyvatelia ich často zneužívajú a vyhadzujú svoj komunálny odpad, lebo su bližšie ako kontajner na to určený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania