Probstnerova cesta-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený
meno
Peter Hric 02. septembra 2020

Dobrý deň , takto vyzerá chodník na ul. Probstnerova cesta po tom čo v mesiacoch jún až júl 2020 vykonávali rozvod /výkop a zasypanie / optickej internetovej siete. Neviem či takto ma vyzerať chodník , po ktorom sa pohybujú starší občania bývajúci v tejto časti mesta. Ďalej chcem k tomu uviesť , že všetko čo sa robí v okolí tejto starej historickej cesty Probstnerova cesta vedľa kruhového objazdu si robia z nej skladisko stavebného materiálu alebo sutín s výkopových prác a tým poškodzujú tuto cestu a chodník ale nejaké opravy a údržbu nevykonáva nikto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania