Baštová-chodník v zlom stave

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený
meno
Anna Janscakiva 03. septembra 2020

Dobrý deň ,
Takto vyzerá chodník na Bastovej 5 už niekoľko rokov. Na takomto chodníku si môžete ľahko spôsobiť zlomeninu alebo iný úraz. V minulosti sme opakovane žiadali o opravu chodníka no dodnes na to nikto nereagoval. Ani Mesto ani TS. Keďže je to verejne priestranstvo nevieme kto nesie zodpovednosť za tento stav chodníka . Po takomto chodníku je problém chodiť zdravému človeku nieto ešte staršiemu alebo ťažšie sa pohybujúcemu čo sťažuje aj to že chodník je v spade. Čo sa týka zimnej údržby už nie sme ochotní ho čistiť nakoľko to je veľmi problematické.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania