Košická ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie

Košická
26. novembra 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Marec 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Drzé parkovanie

Košická
05. marca 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
August 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Zničená dlažba na terase pri Košickej bráne

Košická
27. augusta 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Visiace lano (kábel) v parku

Košická
30. decembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Otázka na magistrát - rekonštrukcia Košickej brány

Košická
30. júla 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Obnova lavičiek na sedenie v užšom centre

Košická
11. júla 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Úprava parčíka pri Košickej bráne

Košická
21. februára 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Oceľové lano visiace zo stromu - parčík pri Košickej bráne

Košická
29. októbra 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nevyhovujúci stav chodníka - prechod pre chodcov, Košická ulica

Košická
12. októbra 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Betonové ukotvenie odstránenej informačnej tabule - Košická

Košická
19. septembra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2015
Neriešený
 
meno užívateľa

Kruhovy objazd

Košická
29. júna 2015 Komentáre2 Hodnotenie1