Partizánska-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Libor Bohmer 09. septembra 2019

Slabo vyznačený prechod pre chodcov na ceste č.18.

09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Cesta I/18 na ulici SNP je v správe Slovenskej správy ciest. Značili vodorovné dopravné značenie v celom úseku ulice SNP, na priechody akosi pozabudli. Mesto urgovalo aj označenie priechodov pre chodcov, no zatiaľ bez aktivity SSC.
Kto? SSC Bratislava
Kedy? v októbri 2019

Ján Kazár, prednosta úradu
12. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.