Vyšné fabriky-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Hrádok

V riešení
meno
samuel 04. mája 2020

Vznikajúce nelegálne skládky po oprave pomníkov. Je zaujímavé na tom, že hrobové miesto musí byť TOP, no odpad je vyhodený za tuje na vedľajší pozemok pod ovocne stromy. A tu nejde asi o neprispôsobivých občanov..

21. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Ľutujem, ale z textu i obrázkov nie je jasné, o ktorý cintorín sa jedná. Napriek tomu kontrolu okolia mestských cintorínov vykonajú pracovníci technických služieb mesta. Ak nájdu stavebný odpad po rekonštrukciách hrobových miest, odvezú ho na skládku odpadov.
Kto? OTS
Kedy? máj - jún

Ján Kazár, prednosta úradu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.