Nelegálne reklamné plachty 2

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

Vyriešený
meno
Michal 06. mája 2015

Nelegálne bannerová reklama umiestnená na zábradlí cestnej komunikácie porušujúca tak VZN mesta Lipt.Mikuláš č.12/2004, § 60 Zákona č. 8/2009 Zb. o cestne premávke ako aj § 8, ods.12 Zákona č.135/1961 Zb. o pozemných komunikáciách.

23. november 2015

Andrej

Reklamne banery boli odstranene. Podnet mozeme povazovat za vyrieseny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania