Prepadnuty poklop

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

Vyriešený

Zaslal: TO DO Liptov, 06. decembra 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Prosím o opravu kanalizačného poklopu, ktorý je prepadnutý pod úroveň vozovky. Nachádza sa na križovatke Okoličianskej a Sihotskej ulice. Ďakujem

13. január 2017

Odpoveď samosprávy

Správca kanalizačného poklopu, spoločnosť LVS, a. s. bude vyzvaný na vykonanie nápravy. Nakoľko sa však výkopové práce na miestnych komunikáciách, kvôli zimnej údržbe nevykonávajú, s prácami sa začne až v jarnom období po 15. 3. 2017.

Gabriel Lengyel, mestský úrad Liptovský Mikuláš.
15. máj 2017

TO DO Liptov

LVS do dnešného dňa poklop neopravila. Asi ich treba opakovane vyzvať k náprave.
25. november 2017

TO DO Liptov

Poklop bol opravený koncom leta/začiatkom jesene.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.