Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Nefunkcna lampa

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

Vyriešený

Zaslal: Tomas Gall , 20. novembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

V stvorci na Kollarovej ulici (v bytovke,kde je bytovy podnik) nesvieti lampa. Dakujem.

22. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na problém sme upozornili Verejnoprospešné služby. Lampa bude v krátkej dobe opäť funkčná.

Gabriel Lengyel, vedúci odboru dopravy a životného prostredia Mestského úradu L. Mikuláš

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.