Nepokosená tráva

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

Vyriešený
meno
Odkazprestarostu.sk 22. júla 2013

Na nábreží Dr. Aurela Stodolu nie je pokosená tráva medzi panelákmi a cyklochodníkom. Na tejto ploche sa nachádzajú lavičky, ktoré sa pri výške trávy ťažko využívajú. Má mesto v pláne pokosenie tejto plochy?

Ján Nahalka

27. august 2013

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet od obyvateľa. Vyriešili sme ho pokosením trávy.

Mgr. Slávka Kellová
Útvar komunikácie a marketingu MsÚ LM.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania