Nelegálne pútače cirkusu

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

Vyriešený
meno
TO DO Liptov 22. apríla 2018

Cirkusanti opať zamorujú mesto vizuálnym smogom. Pútače bez povolenia umiestnili na stĺpy verejného osvetlenia a označníky MHD po celých Podbrezinách. Pravdepodobne to bude rovnaké aj v iných mestských častiach. Žiadame vyzvať Cirkus Aleš k okamžitému odstráneniu nelegálnych pútačov alebo VPS mesta LM, aby ich odstránila a náklady na odstránenie vyúčtovala cirkusu.

27. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
reklamné banery neboli mestom povolené, ihneď ako boli zistené som kontaktoval majiteľku Aleša s požiadavkou o ich odstránenie do 25. 4. 2018. Nestalo sa tak, a keďže už sa s nimi nedá skontaktovať – neberú telefón, požiadal som Verejnoprospešné služby LM o ich odstránenie s tým, že faktúra bude na účet cirkusu Aleš. Zvažujeme aj kroky správneho konania a teda uloženia pokuty, avšak keďže ide o zahraničný subjekt, je komplikované vymôcť pokutu.

Gabriel Lengyel, vedúci odboru dopravy a životného prostredia Mestského úradu L. Mikuláš
29. apríl 2018

TO DO Liptov

Ďakujeme za promptné vyriešenie podnetu ešte v priebehu minulého týždňa.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania