Betonove konštrukcie na mestskom pozemku

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

V riešení

Dobrý deň, chceme nahlásiť zložené betonove konštrukcie na mestskom pozemku. Nachádzajú sa nedaleko skate parku, hneď za tenisovou halou a cyklochodníkom. Sú tam zhodené už viac rokov. Bolo by vhodné odstrániť ich z verejného priestranstva. Dakujeme

24. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Betónové panely odstránime a využijeme ich inde pre potreby mesta.

Gabriel Lengyel, vedúci odboru dopravy a životného prostredia Mestského úradu L. Mikuláš
06. august 2019

Michal

Prešlo vyše roka a betónové konštrukcie zatiaľ neboli odstránené. Hromadia sa pri nich smeti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.